Konkurs literacki, konkurs pisarski

Konkurs na Opowiadanie o kanarach

Konkurs pisarski na najlepsze „Opowiadanie o kanarach"

Gatunek: opowiadanie do 4 stron A4 (w języku polskim)
Termin: 30 stycznia 2009 roku
Adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Organizator: Artystyczne Stowarzyszenie .scal_art
Nagroda: publikacja
Autorzy: brak publikacji literackich, poniżej 25 roku życia

 

Artystyczne Stowarzyszenie .scal_art zaprasza do wzięcia udziału w konkursie literackim.

Projekt Stowarzyszenia ma na celu mobilizację młodych, niezależnych twórców, którzy borykają się z problemem anonimowości. Konkurs skierowany jest do osób, które nigdy wcześniej nie publikowały swoich tekstów. Idea przedsięwzięcia polega na wytypowaniu grona dobrze zapowiadających się literatów, którzy w nagrodę otrzymają szansę publikacji swojego opowiadania w zbiorczym wydawnictwie Artystycznego Stowarzyszenia .scal_art.

Oczekujemy na krótkie formy prozatorskie (do 4 stron A4 znormalizowanego maszynopisu). Tematem przewodnim prac konkursowych jest specyfika wydarzeń z kontrolerami biletów w tle, pod wspólnym tytułem „Opowiadanie o kanarach".

Konkurs skierowany jest do osób poniżej 25 roku życia. Na zgłoszenia czekamy do 30 stycznia 2009, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Wszystkie informacje dotyczące przebiegu konkursu i planowanego zakończenia będą się regularnie ukazywać na oficjalnej stronie Artystycznego Stowarzyszenia .scal_art. - www.scal-art.pl

Teksty należy wysłać na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Serwis rozdaje przeglądarkom bezpieczne ciasteczka.