Konkursy poetyckie, konkurs poetycki

Konkurs na poezję wizualną

Konkurs: Poezja wizualna odpowiedzią na współczesność

 

Adresat konkursu: każdy

Termin konkursu: do 8 kwietnia 2012 r.

Organizator konkursu: Piórem Feniksa

 

Warunki konkursu:

Prace mają prezentować nurt poezji wizualnej (konkretnej), która ma dotyczyć naszego komentarza na sytuację Polski po 1989 roku. Czy to będzie sytuacja polityczna, czy społeczna bądź artystyczna? Temat zinterpretujemy pozytywnie czy negatywnie? Wszystko zależy od Ciebie!

Jedna osoba może przesłać maksymalnie pięć swoich prac w formacie minimum A4.

Prace należy przesłać do 8 kwietnia 2012 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule wpisując: Konkurs na poezję wizualną). Należy przy tym podać swoje imię i nazwisko, wiek (datę urodzenia), miejsce zamieszkania (zamieszkania, nie zameldowania) i województwo. Ponadto, należy określić formę publikowania prac: czy prace mają być publikowane anonimowo, pod pseudonimem (proszę podać pseudonim) czy z wykorzystaniem imienia i nazwiska.

Nagrody w konkursie:

dyplom oraz zestaw książek poetów krakowskich. Jeśli będzie duża liczba zgłoszeń bądź poziom nadesłanych prac będzie tak wysoki, że ciężko będzie wskazać tylko jednego zwycięzcę, nie wykluczam wręczenia II i III miejsca, a nawet wyróżnienia.

Fundatorem nagród książkowych jest Śródmiejski Ośrodek Kultury.

Regulamin konkursu

regulamin

Więcej informacji:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

http://piorem-feniksa.blog.onet.pl/KONKURS-POEZJA-WIZUALNA-ODPOWI,2,ID450651204,n

Serwis rozdaje przeglądarkom bezpieczne ciasteczka.